Margus Vaher & KOBRA

Bänd nimega KOBRA sai alguse juba aastaid tagasi kolme sõbra  - kitarrist Erkki Reimanni, trummar Toomas Laumetsa ning bassimehe Mart Veski ideest rikastada Eesti rockiskenet hea eestikeelse rockmuusikaga. Koos veedeti aega prooviruumis ja leiutati riffe ja mustreid, mis tasapisi hakkasid lugude nägu võtma. Algselt oligi vaid instrumentaaltrio, kuigi otsiti endale väärilist lauljat samal ajal.

 

2018. aastal liitusid ansambliga laulja Margus Vaher ning legendaarne trummar Eimel Kaljulaid. Margus Vaheri võimas rockihääl oli just see, mida bänd ootas. Lisaks meeletule musikaalsusele ning väga heale lauluhäälele hakkas Margus kirjutama tekste juba varem loodud muusikale – sündisid esimesed laulud. Trummar Eimel Kaljulaid portfoolios on bändid nagu Tanel Padar & The Sun, Terminaator ja mitmes teised eesti rokkmuusika lipulaevad. See kõik lisas ansamblile suurepärast rokkmuusika tunnetust ning kogemusi suurtelt lavadelt. 

 

Õige peal leidis bändi juurde tee klahvpillimängija Tarmo Sillaots, väsinud jazzist ja muust keerulisest muusikalisest eluviisist, kes igatses oma juurte juurde, mis on kaevunud sügavale rockmuusika huumusesse. Nii saigi kokku sõpruskond, kes otsustas panna bändile nimeks KOBRA.

Koos leiutati ideid, treiti soolosid, vaieldi taktimõõtude üle ja tegeleti loominguga.

Bändi esimene live-esinemine leidis aset 6.märtsil U3 kontsertklubis, kus kanti ette tunnine kava verivärsket bändi loomingut.

+372 502 0919

©2019 by Margus Vaher & KOBRA. Proudly created with Wix.com

Design by